Herbadent SlovenskoHerbadent CZ - přírodní produkty z léčivých bylin

HERBADENT balíček pro zdravé dásně

315
23 hodnocení

Balíček pro preventivní péči o zdravé dásně obsahuje gel na dásně, bylinnou zubní pastu, bylinnou ústní vodu a velmi jemné zubní kartáčky. Základem prevence, kterou vám nabízíme je klinicky ověřený extrakt ze 7 léčivých bylin - řepík, šalvěj, mochna, hřebíček, fenykl, heřmánek a máta - obsažený v našich produktech. 

 

  • 577 Kč 58 Kč –10 %
  • Skladem
519 Kč
Kategorie: DENTÁLNÍ BALÍČKY
 

Balíček obsahuje:

  • Herbadent bylinný gel na dásně 25g
  • Herbadent bylinná zubní pasta 100g
  • Herbadent bylinná ústní voda 400ml
  • Herbadent jemné zubní kartáčky Original ECO

 

Jsou vaše dásně v pořádku a nemáte s nimi žádné obtíže? Nikdy není jisté, že to zítra nemusí být jinak. Dbejte proto na prevenci. Balíček Herbadent prevence pro zdravé dásně je poskládán z produktů Herbadent tak, aby vám pomohl udržet dásně dlouhodobě zdravé a svěží.

Základním stavebním kamenem tohoto balíčku je bylinný gel na dásně Herbadent s vysokým obsahem klinicky ověřených bylinných extraktů. Gel je možné aplikovat různými způsoby: buď mezizubním kartáčkem vetřít do mezizubních prostor, nebo jím pomocí vatové tyčinky vydesinfikovat rozdrážděné dásně po čištění mezizubních prostor, nebo nanést gel na jemný zubní kartáček a masírovat jím dásně. Gel doporučujeme aplikovat večer po vyčištění zubů, kdy na dásních zůstane bylinný gelový film, který působí blahodárně na vaše dásně po celou noc.

Složení: Aqua Purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), Glycerin, PEG-32, Hydroxyethylcellulose, Mentha Piperita Oil, Eugenia Caryophyllus Oil., Foeniculum Vulgare Oil, Methylparaben, Propylparaben.

 

Dalším produktem v balíčku je Herbadent bylinná zubní pasta, která je díky obsahu bylinného extraktu vhodná jako doplněk při prevenci proti zánětům a krvácení dásní. Rozhodně nelze spoléhat, že sama pasta vyřeší vaše problémy s dásněmi nebo zajistí, že problémům předejdete, ale oproti běžným pastám má v sobě byliny, které o dásně dlouhodobě a šetrně pečují. Nezapomínejte však na správnou techniku čištění zubů, kterou vám ukáže vaše dentální hygienistka. Herbadent zubní pasta obsahuje přírodní pěnidla. Naopak neobsahuje lepek, chemická barviva ani cukr.

Složení: Glycerin, Hydrated Silica, Aqua purificata, PEG-32 , Herbadent herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext), Sodium benzoate, Sodium sweetalmondamphoacetate, , Eugenia caryophyllus oil, Mentha piperita oil, Hydroxyethylcellulose, Sodium fluoride, Foeniculum vulgare oil, Sodium saccharin

 

Herbadent bylinná ústní voda je šetrná k dásním, účinně desinfikuje ústní dutinu, udržuje v ní vyváženou mikroflóru, předchází zánětům a osvěžuje dech. Všechny tyto aspekty jsou důležitým základem pro to, aby se nám podařilo předejít zánětům či krvácení dásní, a nebo s nimi alespoň úspěšně bojovat. Ústní voda by měla patřit k základním dentálním pomůckám při dodržování správných zásad ústní hygieny. Ústní voda Herbadent je připravena přímo k použití, není nutné ji ředit. Přidáváme ještě tip pro další využití: vhodné kloktadlo při škrábání v krku.

Složení: Aqua Purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), PEG-40, Hydrogenated Castol Oil, Potassium Sorbate, Boric Acid, Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Eugenia Caryophyllus Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Sodium Saccharin.

 

Součástí balíčku jsou také dva jemné zubní kartáčky Herbadent Original ECO

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.