Herbadent SlovenskoHerbadent CZ - přírodní produkty z léčivých bylin

Festival Evolution 2016

Největší středoevropský festival se zaměřením na zdraví představuje trendy v oblasti zdravého životního stylu, aktuální dění v oborech BIO a EKO a novinky v oblasti osobního či duchovního rozvoje.

Festival Evolution není klasickým veletrhem, jsou to především tři dny doslova nabité programem, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností. Festival vyrostl z pěti veletrhů, jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a biozemědělství nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci
i konkrétní výrobky.

Festival Evolution se koná ve dnech 18. – 20. 3. 2016 a Herbadent jako každoročně bude jeho součástí. Těšíme se na Vás!
Více na: www.festivalevolution.cz

Herbadent stánek na FESTIVAL EVOLUTION 2016 - Léčivé byliny

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.