Herbadent SlovenskoHerbadent CZ - přírodní produkty z léčivých bylin

Zkušenost spokojené zákaznice

Nejvíce potěší a zahřeje u srdce pochvala od spokojeného zákazníka! Tohle platí už dlouhá léta a platit bude i nadále. Občas nám chodí maily i ručně psané dopisy od našich spokojených a věrných zákazníků. Velice si jich vážíme a pešlivě si je schováváme. My bychom se chtěli pokusit občas s některými pochlubit a zveřejnit je právě tady. Není to jen proto, že to krásně zahřeje u srdce, ale třeba i proto, že jejich zkušenosti mohou být užitečnými radami pro mnohé z Vás. Bylinky mají totiž širokospektré účinky, a ikdyž my je u nás využíváme především v dentálních produktech, neznamená to, že nepomohou i při jiných problémech. 

Dobrý den ! 

Právě jsem si přečetla na internetu rozhovor s panem Zavadilem. Jste sympatická firma a proto se s vámi ráda podělím o jednu zkušenost. Na rehabilitaci jsem se ve sprchách nakazila pravděpodobně klasickou meziprstní mykózou.

Nejprve jsem zkoušela různé domácí prostředky ( ocet, česnek ), pak jsem nechala dost peněz v lékárně za různé krémy a masti ( Canesten, Canespor a pod.) Nakonec jsem ze zoufalství zkusila váš masážní roztok na dásně. Hned po prvním použití byla jasná úleva. Za pár dní nebylo po mykóze ani stopy.

Herbadent s sebou vozím jako základní dezinfekční prostředek a díky němu vyléčím prakticky všechny drobné oděrky apod. A hlavně bolesti zubů tzv. "na zkus".

Jenom mě mrzí, že od mírné změny vzhledu krabičky je barva roztoku méně sytá. Dřív byla každá kapka na látce tragédie.Teď je zabarvení mnohem slabší .Takže se trochu bojím, jestli tím roztok není méně účinný.

 Děkuji za vaše výrobky a přeji další úspěchy.

Helena Havlasová

 

Vysvětlení k barvě roztoku:

"Byliny (na rozdíl od většiny chemických látek) nemají konstantní barevnost, tu ovlivňuje celá řada faktorů, ale rozhodně barva nemá vliv na vlastnosti a účinnost roztoku. My vyrábíme naše výrobky ve farmaceutické kvalitě a standardními postupy, kdy vlastnosti jsou několikanásobně laboratorně ověřovány, ale barevnost se opravdu šarže od šarže může lišit."

MUDr. Michal Karas, ředitel firmy Herbadent s.r.o.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.