Herbadent SlovenskoHerbadent CZ - přírodní produkty z léčivých bylin

O nás

KDO JSME A O CO USILUJEME

 

Když jsme v roce 2003 společnost Herbadent koupili, bylo to čistě emotivní rozhodnutí. Byli jsme nadšeni historií firmy, jejími produkty a plnými sklepy ohromných dubových sudů. Několik let nám trvalo pochopit to, že z podstaty a historie se žít nedá, a tak jsme přistoupili k razantním změnám, které dnes posunují Herbadent kupředu.

 

Naším společným cílem je z Herbadentu vybudovat další z řady českých značek, které se podaří zachránit před ohromným tlakem globální konkurence. Vybudovat zdravou, moderní firmu s historií přesahující tři století. Vybudovat významného hráče na trhu bylinných produktů a kosmetiky, jehož filosofie bude vždy postavena na poctivosti. Tak jak je k nám poctivá příroda, tak chceme, aby k našim uživatelům byly poctivé naše produkty. 


 "Chceme, aby se naše oblíbené bylinné dentální produkty vyráběné již téměř 120 let podle ověřených receptur staly první volbou pro všechny, kdo ocení vysokou kvalitu a účinky našich přípravků." 

Pavel Zavadil a Petr Koníř
majitelé Herbadentu 


  

  • Jsme a budeme český výrobce poctivých bylinných produktů.

  • Podle originálních receptur připravujeme s láskou všechny naše bylinné extrakty, které přidáváme do léčivého přípravku proti parodontóze, stejně jako do bylinných dentálních produktů, tradičních medicinálních vín i účinných bylinných koupelí.

  • Našim zákazníkům i obchodním partnerům zaručujeme produkty nejvyšší kvality, které vyrábíme z bylin od prověřených dodavatelů.

  • Ctíme více než stoletou tradici naší firmy a vážíme si toho, že můžeme i nadále uvádět na trh nové a kvalitní produkty pod značkou HERBADENT®.

Herbadent - Bylinné produkty

Jak se vyrábí Herbadent

Od naložení bylin až po hotový výrobek připravený k distribuci uplynou nejméně 3 měsíce. Ať už vyráb...

Historie firmy

Herbadent je ryze česká firma s bohatou historií. Její kořeny totiž sahají až do 19. století. A v...

Herbář

  ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ AGRIMONIA EUPATORIA Řepík dorůstá výšky více než 60 cm, jeho žlutá...

Videa

ReklamnÍ spoty herbadent   Reportáže o herbadentU   Výroba produ...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.