Medicinální maltonová vína

Již od roku 1897 pro vás dle původní receptury vyrábíme speciální medicinální sladová vína, která zlepšují zažívání, podporují správnou krvetvorbu a zvyšují imunitu. Naše léčivá vína vyrábíme v České republice, v původních sklepních prostorech na pražském Smíchově, kde zrají v klasických dubových sudech.

na zdravý rok 2021
Oddělovač

MALTOFERROCHIN

MEDICINÁLNÍ VÍNO NA ŽELEZO S VÝTAŽKEM z tropické rostliny CHINOVNÍKU LÉKAŘSKÉHO

Medicinální sladové víno Maltoferrochin obsahuje extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského a jeho obsah je obohacený o ionty železa. Železo přispívá k tvorbě červených krvinek, k lepší funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Maltonové víno (87 hm.%), cukr, chinový extrakt (3 hm.%),
barvivo: karamel, oxid železitý se sacharózou, konzervanty
(alergeny): oxid siřičitý, sorban draselný

koupit v e-shopu
Cinchona officinalis

CONDURANGO

MEDICINÁLNÍ VÍNO NA ŽALUDEK S VÝTAŽKEM
Z JIHOAMERICKÉ LIÁNY MARSDENIA CONDURANGA

Tradiční sladové víno Condurango podporuje správné trávení, pomáhá proti žaludečním bolestem a nadýmání a zvyšuje chuť k jídlu. Jeho tajemství tkví v extraktu z kůry popínavé tropické liány Marsdenia Condurango. Ta roste v horských džunglích a mlžných pralesích v nadmořské výšce kolem 3000 metrů na svazích And v Peru, Ekvádoru a Kolumbii. Už od pradávných dob se používá na žaludeční a zažívací obtíže, snižuje nevolnost, zvyšuje chuť k jídlu, zvyšuje vylučování žluči a snižuje nadýmání

Maltonové víno (81 hm.%), cukr, condurangový extrakt
(8 hm.%), barvivo: karamel, konzervanty (alergeny):
oxid siřičitý, sorban draselný

koupit v e-shopu
MARSDENIA CONDURANGA

VILCACORA

MEDICINÁLNÍ VÍNO NA IMUNITU

Medicinální maltonové víno vyvážené chuti s obsahem extraktu z kůry amazonské liány Uncaria tomentosa. Vilcacora má velmi silné imuno-stimulační účinky a je vhodná pro posílení organismu.

Maltonové víno (77 hm.%), cukr, vilcacorový extrakt
(8 hm.%), barvivo: karamel, konzervanty (alergeny):
oxid siřičitý, sorban draselný

již brzy v e-shopu
Již brzy budeme stáčet první lahve Vilcacory. Pokud chcete tuto naši novinku, která vychází z tradiční receptury, vyzkoušet mezi prvními, nechte nám svojí emailovou adresu a my se ozveme hned, jak bude nové maltonové medicinální víno s osvědčenou liánou v nabídce na našem eshopu

    Uncaria tomentosa