Říkají o nás

Radka ŠMoravský Písekduben 2021

Jsem velice nadšená z vašeho postoje k zákazníkům a kvality výrobků.

Krásná potištěná krabice, s velice uspokojivým otevíráním (odtrhávání proužku kartonu na krabici), nádherně uvnitř vystlané v krásné vystýlce. A to jsem ještě vůbec nezmínila průvodní dopis s osobním oslovením na úvod, dále také nádherné balení výrobků. Ale není to jenom o tom, že výrobky krásně vypadají, je to také o tom jak fungují, jak jsou účinné. Sama s vašimi výrobky teprve začínám, ale kolegyně v práci Vás jenom doporučovali a mají s Vámi dlouhé zkušenosti.

Jinak k vaší otázce na jaký popud jsem realizovala moji objednávku. Bylo to na doporučení mojí zubní hygienistky (zubní ordinace: Soukromá zubní ordinace MUDr. Pavla Nesrstové v Uherském Hradišti), ale jak již jsem zmínila výše, doporučení jsem také dostávala od kolegyní z práce. Určitě jste si mě kvalitou získali a budu se těšit na další objednávky realizované u Vaší společnosti, snad bude vaše kvalita stále stejná, ne-li lepší.

Pavla H.Černotínduben 2021

Vaše produkty používám, protože mě zbavily zánětu dásní.

Myslím si, že jsou velmi velmi šetrné a chuť bylinek osvěžující… Zamilovaly si ji i moje děti (kluci 8 a 5let), ten mladší dokonce gel i jí, tak snad je vše nezávadné 😀

O vašich výrobcích jsme se dozvěděla od paní dentistky, kterou jsem před rokem začala navštěvovat… Ta mi na zánět v dutině ústní doporučila konkrétně produkty řady Herbadent originál.

První produkty jsem nakoupila přímo v ordinaci..

Velmi oceňuji nákup na vašich stránkách s dopravou zdarma… Velmi si této služby, z vaši strany, vážím a věřím, že mě přiměje k dalšímu nákupu.

Zobrazit nejnovější
Lenka I.Česká Lípaúnor 2021

Dobrý den, vaše produkty na péči o zuby a dásně používám dlouho.

Teď zkouším pěny a vína na degustaci. Za moji rodinu super a dál lidem doporučuji a oni kupují a jsou nadšeni jako já. Vypíchnu gel – všechno v puse zahoji během noci🙏👍👏👏👏.

Zobrazit nejnovější
Marie V.Nová Ves u Oslavanúnor 2021

Dobrý den, přípravek HERBADENT používala už moje maminka a babička.

Při bolesti zubů jsem roztok ještě v jiném balení používala i já. V lednu jsem onemocněla a udělali se mně afty v puse, tak jsem si vzpomněla na starý známý HERBADENT. Až mi bylo lépe, tak jsem si Vaši nabídku vyhledala na netu a raději preventivně objednala přípravky, které jsou více cílené na můj problém.

Zobrazit nejnovější
Jiřina L.Brnoúnor 2021

Kdysi mi můj zubař doporučil tinkturu Herbadent. Cenila jsem si toho, že jde o bylinný přípravek.

Ovšem nejdůležitějším přínosem pro mě bylo naučit se správně si čistit zuby a docházet na zubní hygienu. Nyní po stomatologickém zákroku mi lékařka doporučila krém s chlorhexidinem. Tak jsem si na internetu našla produkt od povědomé značky.

Zobrazit nejnovější
Tereza M.Rudnáúnor 2021

Vaše kartáčky jsem si objednala na základě doporučení dentální hygienistky.

Kartáček mi velmi vyhovuje. Myslím, že je daleko lepší než hodně doporučované kartáčky značky Curaprox. Také mám velmi dobré dlouholeté zkušenosti s vaším masážním roztokem na dásně.

Zobrazit nejnovější
Monika N.Prahaúnor 2021

Již několik let používám vaši ústní vodu a rozhodla jsem se vyzkoušet i další produkty.

Vaše značka se mi líbí, protože je to česká firma, produkty nejsou umělé, máte hezké obaly a rozumné ceny, propagace je nenásilná. Myslím si, že nejlepší reklamou je kvalita a tu za mě splňujete na jedničku.

Zobrazit nejnovější
Věra N.Velké Kuněticeleden 2021

Už Vám mohu napsat, protože jsem odzkoušela, že pastu i ústní vodu snesu.

Jsem na hodně věcí alergická, tak musím být opatrná – to nic neznamená, že je to přírodní. Já třeba nemohu domácí med, ale jen kupovaný v obchodě. Nesmím zelenou zeleninu atd. Tedy zpět k výrobkům – je to úžasné. Já si zas ráda čistím zuby!!!!! Před tím to pro mne bylo trápení – ty pasty mi zvedaly žaludek a stejně jsem neměla pocit dost dobře vyčištěných zubů. Teď cítím tu čistotu a svěží ústa ještě než dokončím očistu. I v televizi, hned jak jsem zahlédla na obrazovce váš název, tak jsem si vzpomněla na dětství. Vím, že pastu používali babička a dědeček. Tak jsem si řeka, že to bude výborné. A také je.

Zobrazit nejnovější
Josef H.Velké Karloviceleden 2021

Cítím se vlastencem naší přírodní krásy a českých rukou. A proto již delší dobu když něco chci tak první hledám české výrobky.

Na vás jsem právě narazil při brouzdání po netu. Byl to archiv pořadu čt1 Herbář. Vaše výroba mě zaujala. Po zhlédnutí do 5 sekund jsem našel vaše stránky a ihned objednal. Nevím čím to je ale již několikrát jsem se přesvědčil že české věci jsou kvalitnější než cizí a více jim důvěřuji. Dnešní doba je samá chemie a náhražka což mi vadí. Ale je to věc názoru , peněz, a podle toho o jakou věc samozřejmě jde.

Zobrazit nejnovější
Jana V.Prahaleden 2021

Můj manžel navštívil stomatologa, který mu zjistil počínající zánět zubů a já dostala za úkol pořídit nějaký přípravek, který by pomohl při léčbě.

Hledala jsem na internetu něco vhodného, nabídka byla skutečně velká, těžko si vybrat.  A pak jsem si vzpomněla na výrobek Herbadent, který provázel moje dětství, vždy u nás lahvička ležela v koupelně na poličce, užívala jí maminka i táta, pamatuji si na příjemnou vůni. Tak jsem objednala, doufám, že je to ten stejný Herbadent:-) Moc mě potěšila i možnost koupit kartáček na zuby a levandulovou koupel, na tu se moc těším. Na levanduli jsem závislá:-)))

Zobrazit nejnovější
Aleš M.Bělotínleden 2021

Kde začít? Musím přiznat, že zatím jste mě nadchly ve všem a to jsem ještě Váš produkt nevyzkoušel (balík si vyzvednu dnes).

Tak začnu tím, že jsem se o Vás dozvěděl z příspěvku na LinkedInu. V tom příspěvku mě zaujaly kartáčky ze kterých jde část ceny na konto Světluška. Výborně, tleskám. Hned jsem si otevřel Vaše stránky. Česká firma, skvělé. Vyrobeno z bylin, úžasné. Možnost koupit výrobek bez krabičky, výborné. Není mi jedno odkud výrobek kupuji a z čeho se vyrábí. U Vás mi všechno ladí dohromady. Získali jste si mé sympatie a myslím, že i věrného zákazníka. Vlastně i už ten email, který jste poslali, znamená, že Vám záleží na každém zákazníkovi. Přeji Vám hodně úspěchů a ať se daří Vám i celé firmě.

Zobrazit nejnovější
Jana P.Olomoucleden 2021

Zboží dorazilo, mimochodem krásně zabaleno. Děkuji.

Gel na dásně používám již dlouho a jsem s ním velice spokojena. Popravdě se mi nechtělo do lékárny tak jsem hledala na internetu kde koupit. Narazila jsem na vaše stránky a při prohlížení se mi zalíbila i bylinná koupel. S komunikací i se zbožím jsem velice spokojena a ráda se k Vám vrátím.

Zobrazit nejnovější
Jitka K.Třebíčleden 2021

Syn je silný atopik a miluje koupání s pěnou.

Což se vůbec neslučuje. Koupelové pěny jsem od vás brala již dříve a když zmizely z vaší nabídky, velmi nám chyběly.  Pouze s vašimi pěnami do koupele (kosodřevina) se mohl koupat a neosypal se z toho. Doufám, že výrobky jsou stejné a jen se změnilo balení. 😁

Zobrazit nejnovější
Radmila V.Pohořeliceleden 2021

Zboží jsem si objednala proto, že přítel používá váš bylinný roztok na afty a produkty jiných značek mu nevyhovují a nemají podle něj takový účinek.

O firmě Herbadent jsem také slyšela v televizi na charitativním večeru pro Světlušku a na základě toho jsem si objednala i zubní kartáčky. A chtěla bych poděkovat za vzorek bylinné pasty na zuby, který mě potěšil, chtěla jsem ji vyzkoušet  již delší dobu.

Zobrazit nejnovější
Klára D.Znojmoleden 2021

Kartáčky jsem objednala pro naši malou dcerku, připadalo mi, že ji bude bavit, jak fosforeskují.

Všimla jsem si jich v lékárně, protože mě zaujal Vás krásný zelený a jednoduchý design. Líbí se mi, že je zapamatovatelný, svěží a snadno ho najdu. A že jde o českou společnost. A protože v lékárně už fosforové kartáčky neměli, byl pro mě extra bonus, že jste mi poskytli poštovné zdarma.

Zobrazit nejnovější
Petra P.Praha leden 2021

K Vašim produktům jsem se dostala díky mému pobytu v Lázních Mšené, kde jsem v rámci pobytu absolvovala kosodřevinovou koupel.

Byla mi doporučena i na domácí užívání, a to přímo ta vaše. Oblíbily si jí i naše děti, je velice příjemná, krásně voní. Vašim produktům fandím, používám i vodičku na afty.

Zobrazit nejnovější
Nora O.Brnoleden 2021

Není to poprvé, co si objednávám nějaký produkt z Vaší produkce.

Už několik let používám jak zubní pasty, tak bylinné ústní vody. Speciální přípravky na dásně si objednávám vždycky po nějakém zubařském zákroku. Kvalita vašich výrobků je vysoká a navíc jsem ráda, že můžu podpořit českou firmu. Chuť vyzkoušet vaše výrobky ve mně vzbudil rozhovor majitele firmy s Lucií Výbornou na Radiožurnálu.

Zobrazit nejnovější
Matouš C.Brnoleden 2021

Děkuji za nadstandardní služby, které k Vašim produktům poskytujete: doprava zdarma, krásné balení, osobní přístup.

Vzbudilo to ve mě pocit, že jsem toho dostal víc, než jsem zaplatil :). O Herbadentu jsem se dozvěděl už kdysi dávno od mé rodiny. Používám ho již léta. Nová vizuální image Vaší značky mě lehce zaskočila, proto jsem se s ní vydal seznámit na Vaše stránky, kde jsem pak produktu přímo zakoupil.

Zobrazit nejnovější
Veronika R.Karlovy Varyleden 2021

Pracuji jako zubní hygienistka a ráda zkouším nové druhy zubních kartáčků.

Zároveň  jsem maminkou 2 dětí a těm se bude líbit, že kartáčky pro Světlušku ve tmě svítí. A jako bonus podpoříme nevidomé aspoň malou částkou. Každá koruna se počítá.

Zobrazit nejnovější
Ludmila V.Opavaleden 2021

Výrobky Herbadent používám už dlouho, určitě 10 -15 let, informaci jsem dostala od své zubní lékařky.

Jsou mi dost blízké, protože jsem  tak trochu babka bylinkářka, suším, dělám mazání a tinktury. A když ke mně přijedou vnoučci, tak chtějí tu moji zubní pastu. A já jsem spokojená, zuby zdravé – jak Vy píšete, funguje to.

Zobrazit nejnovější
Marcela Č.Zdiceleden 2021

Značku i některé výrobky Herbadent znám už velice dlouho, ale pokud jsem produkt koupila, tak většinou v lékárně. 

V současné době bych ráda podporovala hlavně českou produkci před zahraniční. Kompletní zrušení dopravného je snad až snové a koncept bez krabiček je také velice sympatický.

Zobrazit nejnovější
Lucie H.Jablonec nad Nisouleden 2021

Víte jak jsem se o Vás dozvěděla?

Miluji Herbář a věřím že doporučují opravdu kvalitní výrobky a proto jsem objednala u Vás.

Zobrazit nejnovější
Marián B.Janovleden 2021

S objednávkou vašich produktů to je jednoduché – doma mi došla ústní voda.

Hned jsem si vzpomněl na pana Martina Hoška, kterého sleduji na LinkedIn a jeho články o vaši značce. Tak jsem si řekl, že ji vyzkouším. A také se mi líbí, že se jedná o bylinný produkt.

Zobrazit nejnovější
Marcela N.Jablonné nad Orlicíprosinec 2020

O Herbadentu jsem se dozvěděla poprvé už asi před 6 lety, kdy mě v lékarně nabídli roztok na dásně, protože mě a mé děti často trápí afty.

Vůbec jsem tenkrát nepátrala po tom o jakou firmu se jedná, a protože přípravek krásně funguje, kupovala jsem ho už stále. Až letos před měsícem jsem v TV sledovala pořad Herbář, kde byla reportáž také o Vaší firmě. Potěšilo mě, že výrobek, který již léta používám vyrábí česká firma a ihned jsem se pak podívala na internet, vyhledala si Vaše stránky a zjistila jaký sortiment nabízíte. Rozhodla jsem se, že vyzkouším další výrobky a mimo jiné tak i podpořím českou firmu :), což považuji v této době za důležité. S Vašimi výrobky jsem moc spokojená a určitě budu dále objednávat nebo kupovat v lékárnách.

Zobrazit nejnovější
Lubomír F.Brnoprosinec 2020

Sám rád využívám recenzí předchozích zákazníků, když si někde něco kupuji. Pomáhá mi to se rozhodovat při nákupu.

U Herbadentu jsem již nakupoval několikrát a vždy bez problému ku mé spokojenosti (bleskové dodání, super zabalení). Pro mne je důležité, že jste tradiční česká firma a máte zajímavou nabídku zboží – rád takové tradiční prodejce podporuji. Velice třeba oceňuji ty ultra jemné zubní kartáčky, které jsem kupoval pro mé rodiče – navíc s tím drobným rozlišovacím barevným puntíkem, aby si je nepletli – velmi dobrá vychytávka! Jinak samozřejmě oceňuji tu Vaši ústní vodu, jak klasické balení, tak i koncentrát z něhož si připravím vždy čerstvou ústní vodu podle potřeby. Nemohu používat alkoholové ústní vody a ty Vaše bylinky mi pomáhají. Sám se také o bylinky zajímám a na zahradě některé pěstuji.

Zobrazit nejnovější
Robert H.Černošiceprosinec 2020

Herbadent kupuji už celá léta.

Z posledních změn v portfoliu (nové kartáčky, dětské kartáčky apod.) jsem nadšený a snažím se o vás všude mluvit, aby lidé věděli, že k dříve neporazitelnému Curaproxu už je lokální plnohodnotná alternativa 🙂

Zobrazit nejnovější
 1. Jsem velice nadšená z vašeho postoje k zákazníkům ...
 2. Vaše produkty používám, protože mě zbavily zánětu ...
 3. Dobrý den, vaše produkty na péči o zuby a dásně po...
 4. Dobrý den, přípravek HERBADENT používala už moje m...
 5. Kdysi mi můj zubař doporučil tinkturu Herbadent. C...
 6. Vaše kartáčky jsem si objednala na základě doporuč...
 7. Již několik let používám vaši ústní vodu a rozhodl...
 8. Už Vám mohu napsat, protože jsem odzkoušela, že pa...
 9. Cítím se vlastencem naší přírodní krásy a českých ...
 10. Můj manžel navštívil stomatologa, který mu zjistil...
 11. Kde začít? Musím přiznat, že zatím jste mě nadchly...
 12. Zboží dorazilo, mimochodem krásně zabaleno. Děkuji...
 13. Syn je silný atopik a miluje koupání s pěnou....
 14. Zboží jsem si objednala proto, že přítel používá v...
 15. Kartáčky jsem objednala pro naši malou dcerku, při...
 16. K Vašim produktům jsem se dostala díky mému pobytu...
 17. Není to poprvé, co si objednávám nějaký produkt z ...
 18. Děkuji za nadstandardní služby, které k Vašim prod...
 19. Pracuji jako zubní hygienistka a ráda zkouším nové...
 20. Výrobky Herbadent používám už dlouho, určitě 10 -1...
 21. Značku i některé výrobky Herbadent znám už velice ...
 22. Víte jak jsem se o Vás dozvěděla?...
 23. S objednávkou vašich produktů to je jednoduché ...
 24. O Herbadentu jsem se dozvěděla poprvé už asi před ...
 25. Sám rád využívám recenzí předchozích zákazníků, kd...
 26. Herbadent kupuji už celá léta....